Geras dj’us nepadainuos Jums patinkančios dainos, tačiau labai didelė tikimybė, kad jis pagros Jums ir Jūsų svečiams patinkantį kūrinį. Patikėkite savo šventę profesionalams! Neužtenka vien tik prisirašyti senų ir naujų dainų. Dj’us turi sekti situaciją ir žinoti, ką ir kada paleisti: kada groti muziką fonui, kada šokiams, kada patildyti, kada pagarsinti, ką pagroti susirinkusiems, kad jie galėtų prisiminti savo vaikystę ir galbūt tai, kas priverstų žmogaus emocijoms veržtis per kraštus, žinant iki skausmo pažįstamą ir taip mylimą melodiją.

Vakarėliogarantas.lt  siūlo profesionalius didžėjus Jūsų šventei. Grojame įvairiausio stiliaus muziką: pop, pop house, hip-hop, progressive, retro, disko, latino, boogie, rock and roll, techno,  blues, blues rock, country, dancehall, drum and bassd dubstep, electro, free jazz, funk, lounge, pop rock,  progressive rock,  reggae ir kita (priklausomai nuo Jūsų pageidavimo). Visą fonoteką sudaro daugiau nei 20 000 dainų. Rusiškos muzikos negrojame.

Kiekvienas renginys mums yra unikalus, kiekvienam iš jų ruošiamės bei skiriame daug dėmesio. Su kiekvienu užsakovu vakaro muzikos stilių deriname iš anksto. Atsižvelgiant į žmonių pageidavimus išpildome Jų lūkesčius. Grojame tiek jaunai, tiek vyresnio amžiaus publikai privačiuose vakarėliuose, vestuvėse, gimtadieniuose, studentų vakarėliuose, krikštynose, jubiliejuose ir kitose šventėse.

Didžėjaus paslaugų kaina priklauso nuo:

  • Darbo valandų skaičiaus
  • Vietos, kurioje vyks Jūsų šventė
  • Specialių pageidavimų (apšvietimo ir kitų efektų, bei papildomos įrangos)