Ne už kalnų didžioji diena, kai fotografų, restoranų, šventės vedėjų ir kito Jūsų šventės personalo adresais pripildytus užrašų knygelės puslapius reikės perkelti į realybę!

Visi mes norime ir linkime paties geriausio, lengvai išpildomo scenarijaus, kuriame plevena lengvos suknelės, akys vis stabtelėtų gerdamos į save vaizdus, nesumeluotomis džiaugsmingomis brangiausių žmonių emocijomis. Jūs lipinate lipdukus norėdami prisiminti pakeriančius paprastumu patarimus, skambinate savo vedėjui ir klausiate to ką pamiršote paklausti susitikimo metu, tačiau gerdami vakarinę arbatą suprantate, jog tai tikrai ne paskutinis klausimas….Ir tai natūrali būsena! Esame skirtingi žmonės –  vieni racionalesni, kiti spontaniški romantikai, bet planuodami vestuves, visi jaučiamės ypatingai, nes tai nauja pradžia! Linkime nuotakos ir jaunikio nerimą, TOS dienos svajones, organizacinius darbus, emocijas kuo ilgiau laikyti užkonservavus stiklainiuke su galimybe išleisti tas magiškas akimirkas vėl ir vėl surinkti…

Norime, jog mūsų adresą turėtumėte savo užrašų knygelėje! Pasinaudodami jaunu maksimalizmu, jau išgyventu nerimu, atsakysime į visus Jūsų klausimus, išpildysime išsvajotą scenarijų ir būtinai padėsime konservavime!

Vakarinė dalisKoliazas3

Nuo pat Jaunųjų grįžimo į šventės vietą mes pasiruošime linksmą ir šiuolaikišką scenarijų būtent tokį, kokio reikia Jums! Iš anksto atsiprašome, už tai, kad vakaro metu nebus graudžių ir per prievartą neretai pasakomų tostų, vietoj jų įkomponuokim mylimiausios tetos ar dėdės specialiai Jaunųjų šventei išmoktą „džaivą su breiko elementais“. O šoks tikrai visi! Tuo pačiu pasistengsime atskleisti daugumos svečių užslėptus talentus, o tai bus skirta jaunųjų džiaugsmui. Jaunikio jokiu būdu priesaikų sakyti neversime, vakaras tam per trumpas, tačiau jo ateities portretą bandysime nupiešti. Nuotakai lėles vystyti griežtai drausime, bet „ukrainietiškų barščių “ recepto būtinai paklausime. Dėmesio netruks nei vienam! O jeigu taip atsitiktų, jog atsirastų drovesnių – vakaro metu mums prireiks ir nemažai komisijos narių, netgi ir tų kurie priklausytų „Rimesk“balsų skaičiavimo kompanijai. Viskas vyksta taip kaip norite Jūs! Žinoma kaip ir šokiai su geriausiais hitais iki paryčių! Tad laukiame nesulaukiame, kada galėsime pradėti rašyti JŪSŲ vestuvių šventės vakaro scenarijų!

Jūsų šventei siūlome:

  • Individualus scenarijus Jūsų šventei
  • Vakaro vedėjai (vedėja, vedėjas pasirinktinai)
  • Didžėjus (įgarsinimas ir apšvietimas)
  • Gyva muzika
  • Vedėjos/o ir didžėjaus duetą
  • Gyvos muzikos ir didžėjaus duetą
  • Vedėjos ir gyvos muzikos duetą
  • Fotografas

Kviečiame visas detales aptarti prie kavos puodelio!

Cup of coffee