Savybės>>>>>

• Super stiprus kūnas, 100% vandeniui • Gruntuotas su pramoninės klasės gruntas • Airbrushed ir teptuku dažyti • Padengtas 3 storio sluoksnių hi-gloss jūrų klasės epoksidinės • Nekilnojamojo stiklo, bulged, rankomis dažyti "atrodo gyvas" 3D akys

Parametras>>>>>

MODELIS:Tironas MEDŽIAGA:TORAY ABS(nekenksmingas aplinkai) SVORIS:11/15/16g ILGIS:100/120125mm VEIKSMAI:PLAUKIOJANČIOS/KASIMO (KINTAMŲJŲ) KABLYS:6#

Tikroviška Dizainas

Savybės natūralus minnow profilis, realus masto modelis - išorės išgraviruotas svarstyklės ir žiaunomis, 3D holografinio akis, kartu su chaotiškai puses veiksmų atkreipti plėšrūnų'attention, įtikinti žuvų streikuoti.

Garsiai Barškalai

Įrengtos įvairių barškučių ir garso kameras, sujungia kelis patraukli garso savybes į vieną, dėl geresnės triukšmo, garso, kaip vakarienė varpas big fish, vilioja labiausiai įtemptas-notreliečiai bosas į kramtymas.

Geležinkelių Svorio Perkėlimo Sistema

Savybės pažangiosios geležinkelių svorio perkėlimo sistemą, kai jūs tampyti lazdele, svorių shift masalas, tai svorio centras iš vienos pusės į kitą.Tai jai suteikia mirtinas chaotiškai šaudyti veiksmų, kad diskai žuvų crazy!

3x Sustiprinta Sukurta

Visa masina yra ginkluoti su razor-sharp aukštų kabliai ir " hyper-vielos butas split žiedai.Saugo aštriais net po šimtą kartų žvejybos išvykos.

Vitrina

Kelių Spalvų

Žymos: masalas jerk, crankbait žuvys, robobait 3d elektroninių suvilioti, chatterbait suvilioti, minnov suvilioti sekli, vamzdžių ruošiniai, 140mm minnow, suskubo suvilioti, chatterbait žvejybos, užrakto masalas.

VEIKSMAS slow sinking (kintamųjų)
Kategorijos SUVILIOTI
Ilgis 110/120/125mm
Svoris 11/15/16g
Kabliukai kilmės kabliukai
Tipas Dirbtinis Masalas
Pozicija stream
barškalai Taip
Prekės Pavadinimas NoEnName_Null
Medžiaga ABS -nekenksmingas aplinkai
Danga realus masto modelis

Parašyti atsiliepimą

Evercatch tironas suskubo crankbaits 15g nuskendo chatterbait 16g plūduriuojantis wobblers dirbtinis masalas bass lydekos žvejybos reikmenys suvilioti

Papildoma informacija

Kaina:€4.60

Kategorija:Žvejyba

SKU: v1165

Atsiliepimai: