Produktų lentynose yra visi gaminami pagal save, ir pristatymo trukmę ir kokybę garantuoja.Galite būti tikri, kad jūs galite pateikti užsakymą!

Gamintojas garantuoja, kad visos medžiagos yra 100% naujas.

Mūsų produktai sukurti su sąvoka,, sveikatos, aplinkos apsaugos, mados ir paprastumo sukurti gražaus namo, gyvenimo kokybę vartotojams.Su aukštos kokybės produktai, konkurencingos kainos ir geras aptarnavimas, turime laimėjo pasitikėjimą šalies ir užsienio klientams.Mes sukūrėme giliai tiekimo santykius su šalies e-prekybos pramonės vadovai, didelių prekybos centrų tinklai ir didelis markės reklaminės dovanos įmonėms.

Sveiki naujų ir senų klientų ateiti aptarti tyrimo, kaina yra puiku! !Didmeninės prekybos, platinimo, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo citata! !

Šis produktas turi įvairių specifikacijų, žr. specifikaciją puslapyje specifikacijos lapas.Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo konkrečios kainos!

Gaminio medžiaga: ekologiškas maisto klasės PP

Savybės: Permatomas naujas PP ekologiška medžiaga, unikalūs užraktas dizainas leidžia lengvai išmontuoti surinkimas ir valymas.Nulis formaldehidas yra išleistas apsaugoti savo šeimą nuo detales.Tai yra, jis yra atsparus vandeniui ir aliejui-įrodymas.Purvo gali būti trinamas su vienu rub.Sulankstomas neužima vietos, laisvai derinamas pagal dydžio, erdvės, su įvairių pokyčių, gražus, praktiškas, daugiafunkcinis, stilingas ir kūrybos derinys, pridedant gražus gamtovaizdis į jūsų namus!

1, apie dydį

Daugelis klientų žr. gaminio nuotrauka jaučiasi gerai, jie jį paėmė tiesiogiai, ignoruojant tinkamai plėtros produktas yra leisti klientams pamatyti, fizinės ir informacijos arčiau, prašome atkreipti dėmesį į produkto parametrų kūdikių informacija, kai, atsižvelgiant elementą.

2, apie spalvą

Dėl nuotraukų fotografavimo, tai bus šiek tiek spalvų skirtumas tarp svetainės įvaizdžio ir praktika, kuri nėra kokybės problema.Galutinė spalva priklauso tikrasis produktas ir spalvų skirtumas nėra naudojamas kaip pagrindas blogas peržiūros.Jei tai yra visiškai nepriimtina, būkite atsargūs jį pirkti.

3 , express pristatymas

Įprastomis aplinkybėmis, pristatymas per 48 valandas po užsakymas, pristatymas per 3-5 dienas (išskyrus švenčių dienas).

Parduotuvių lentynos produktų savo gamybos, pristatymo laiko ir kokybės yra garantuotas, galite būti tikri, užsakymus!

Mes atsargų tinkamos kokybės užtikrinimo, didmeninės prekybos, platinimo klientams, gali būti patikimi ir tvarka.Apie krovinių vežimo būdas kaina, gali būti internetinės paslaugos, konsultacijos, konsultacijos!Ei!

Ei!

Ei!

Gamintojas garantuoja, kad visos medžiagos yra 100 % naujas.

Mūsų produktų mokslinių tyrimų ir plėtros yra pagrįstos sveikatos, aplinkos apsaugos, mados ir paprastumo, sukurti geros kokybės gyvenimo namuose vartotojams.Siekiant aukštos kokybės produkcija, konkurencingos kainos ir geras aptarnavimas, mes jau pelnė klientų pasitikėjimą namuose ir užsienyje.Jis sukūrė giliai tiekimo santykius su vadovybe, vidaus verslo, pramonės, didelis grandinės prekybos centro ir big prekės ženklo reklamą dovana bendrovė.

Sveiki naujų ir senų klientų ateina derėtis dėl tyrimo, didelis kiekis, kaina palankiai!!Didmeninės prekybos, platinimo, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo citatą!

Šis produktas turi įvairių specifikacijų, prašome žr. išsamią puslapyje specifikacijos lentelėje.Prašome konsultuotis su mūsų klientų aptarnavimo konkrečios kainos!

Gaminio medžiaga: aplinkos apsaugos, maisto klasės PP

1. Dėl dydžio

Kai daug klientų, pamatė, kad nuotrauka produktas buvo gera, jie paėmė nuotrauką tiesiogiai, ignoruojant faktą, kad produktas buvo tinkamai išsiplėtusios leis vartotojams peržiūrėti realių objektų ir informacijos atidžiau.prašome atkreipti dėmesį, kad produkto parametrų kūdikio detales, kai fotografuodami produktas.

2, apie spalvų

Nes fotosesiją, tai bus šiek tiek spalvų skirtumas tarp nuotraukos ir praktika svetainėje.Ji nepriklauso kokybės problema.Galutinė spalva yra pagrįstas faktiniu prekę, ir spalva skirtumas yra ne atsižvelgiant į skirtumą vertinimas.

3. dėl klientų aptarnavimo

Klientų aptarnavimas internete laikas: 8:00 a.m.-18:00 &; nbsp; &; nbsp; &; nbsp; Internete pertrauka 11:30 -13:00 &; nbsp; &; nbsp;

4, express pristatymas

Įprastomis aplinkybėmis, prekės bus pristatytos per 48 valandas po užsakymo pateiktas ir pristatytas per 3 - 5 dienas ( išskyrus švenčių dienas ).

Žymos: vonios kambarys stendas, nulis dechet, stovas dantų, bambuko skydas, elektriniai dantų šepetėlis stovo, vatos pagaliukai iš bambuko, bambuko priežiūra, endo stendas, žodžiu pet, priedų vonios rinkinys.

Teptuku Tipas Patvarus Tipas
Tipas Tualeto Šepetys
spalva pasirinktinai
Medžiaga Nerūdijančio Plieno
Stilius Ranka
Naudojimas tualetas
Savininkas Paviršiaus Apdaila "Chrome"

Parašyti atsiliepimą

Nerūdijančio Plieno Nešiojamų Tualeto Šepetys Patvarus Tipo Plastiko Tualeto Šepetys Laikiklius, Vonios Kambarys Priedais Rinkiniai

Papildoma informacija

Kaina:€8.49

Kategorija:parduotuvės

SKU: v21860

Atsiliepimai: