[didmeninė instrukcijos]

Užsakymas internetu yra supported.By numatytoji minimali suma pateikta informacija užtikrintas sandorių yra nustatoma.Produktas turi įvairių stilių ir tolygiai siuntos.

[Mišrios partijos sąlygoms] Mišrios Partijos prasideda, kai užsakymo suma siekia 350 juanių.

[Pakuoti daiktus] visos prekes be specialios etiketės yra paprasta supakuota.Saugos keramikos produktai, transportavimo metu, didelių ir mažų prekėms taikomi papildomi mokesčiai, pakavimo, kai jie yra siunčiami.Papildomas 5-20 juanių paketas yra imamas mokestis už užsakymų skirtingais kiekiais, priklausomai nuo situacijos.Medinio rėmo mokestis yra 20 juanių/gabalas, ir klientas turi padengti pats.

[Apie žalą], jei yra bet kokia žala, gavęs prekes, prašome pateikti nuotraukas, sugadintas prekes per 24 valandas po pasirašyti už juos kompensuoti 80% mokėjimo už prekes, ir nereikia išsiimti sugadintus produktus atskirai.Prašome žinoti.

[Logistikos atrankos]]

mūsų bendrovė jums pasirinkti labiausiai tinkamą transportavimo būdą pristatyti produktus į jūsų adresą pagal faktinį kiekį produktų, jums įsakė, siekiant sumažinti krovinių vežimo sąnaudas.

[Krovinių guolių]]

visi klientai turi padengti krovinių. ① Skubus pristatymas klientams turėtų mokėti išreikšti mokestį iš anksto. ② Visas krovinių logistikos bus mokama atvykus.

★[EXPRESS]]

1.1. Mažmeninė ir mažos imties elementų, jis turi būti pristatytas iki Express ir klientas turi padengti krovinių, nenurodant express pristatymas.Siekiant išvengti nesusipratimų, prašome pabandyti pasikonsultuoti su klientų aptarnavimo, prieš pateikiant užsakymą.

1.2. Skubus krovinių yra pirmasis svoris + antra svoris, pirmasis svoris yra 8-20 juanių/kg, ir sklypo didesnė kaip 1 kg yra mokestis pagal faktinį svorį.Po to, kai pirkėjas pasirenka prekes, jis/ji pateikia paprašyti klientų aptarnavimo apskaičiuoti svorį, o krovinių vežimo, pirkėjas moka išreikšti krovinių iš anksto, ir grįžti daugiau ir gauti mažiau, kai prekės yra supakuotos ir pasverti.

★Logistikos]

2.1. Jei nėra pastaba, kad bus išsiųstas į Debang Logistikos pagal nutylėjimą (tikslaus kortelę), prašome žinoti.

2.2. Logistika, krovinių vežimo bus mokama atvykus, ir vietu bus pasiimti.Jei jums reikia pristatyti prekes klientui, prašome paaiškinti klientų aptarnavimo ir prekių pristatymo mokestis turi būti sumokėtas pagal save.

2.3. Didelis prekių yra už garsą, ir smulkių prekių apmokestinami pagal svorį.Pasikonsultuokite su klientų aptarnavimo informacija.

2.4. Pagal numatytuosius nustatymus, mūsų įmonė naudoja Alibaba ' s Bendradarbiavimo Logistikos paslaugų tiekėjai: Debang, anneng, Kinijos Geležinkelių, Sheng Hui (Miestas Tranzito), ir Jiaji (Miestas Tranzito) įmonėms, kurios gali sekti logistikos statusą, pvz., pristatymo ir tiesioginio logistika (nežinia kur esančiu), mes pasirinkite artimiausią pick-up lizdo pagal adreso jums suteikti, perduoti apskričių lygmeniu srityse plius 10-15 juanių vienam lange daugiau dėžės, pigiau.Įsitikinkite, kad konsultuotis su klientų aptarnavimo.

Logistikos laiku]

įprastomis aplinkybėmis, prekės bus pristatytos per 48 valandas be skubius užsakymus.Jei kai kurių veislių ar išteklių nepakanka, mums reikia laiko gaminti ir pasipildyti atsargų, kurios gali būti atidėtas iki 7-10 dienų (pranešti po užsakymo).Tai trunka 1-5 dienų atvykti tiesiai į miesto, 5-7 dienų atvykti ir tranzito mieste, ir logistikos prekės bus pristatytos patys (kai kurie regionai gali tik eiti į miestą-lygis miestuose ir dėl objektyvių priežasčių, o mes tik teikti pick-up realizavimo arti klientams).

1. Nuotraukas ar fizinius mėginius ir gaminio dydžiai (būtina).

2. Pateikti kiekis, gaminio reikalavimus, ir ar bilietai yra įtraukiami.

3. Mūsų bendrovė teikia citata (kainų nustatymas, atsižvelgiant į skirtingus reikalavimus ir kiekį).

4. Jei jums reikia paragauti, mokėti modelis mokestį ir išsiųsti mėginį per 10~20 dienų.

5. Jei gamyba yra reikalaujama, 30% indėlį bus sumokėta iš anksto, ir mokėjimas bus pristatytas juk yra baigtas.

6. Nė vienas modelis mokestis yra leidžiama daugiau nei 5000 užsakymus.

Žymos: namų, kambarį papuošti, dekoro vaza, grand vaza, kambario dekoracija derliaus priedai, vaza papuošti namų, ruda šiaurės vaza, vaza, juoda gėlių vaza, dekoro šiaurės.

Stilius Europa
Medžiaga Keramikos & Porceliano
Dydis S
Kilmės CA(Kilmės)
Funkcija Stalo Vaza
Modelio Numeris NĖRA

Parašyti atsiliepimą

Kūrybos Dekoro Balta Kanapių Virvė Keramikos Meno Vanduo Kultūros Įdėta Sausų Gėlių Vaza Šiaurės Stiklo Vaza Kambarį Namo Apdaila

Papildoma informacija

Kaina:€10.32

Kategorija:Namų Dekoras

SKU: v22028

Atsiliepimai: