Skaidraus Stiklo Lentelės Viršuje Buferiai,Minkštos Medžiagos,Kad Judėjimo Kontrolės Stiklo Lentelės Viršuje.Plastikinis Bamperis Stalo Stiklo Viršų ,Guminis Bamperis Trinkelės,Stiklo Lentelės Viršuje Siurbimo Trinkelėmis, Stiklo Lentelės Viršuje Tarpiklis

Specifikacija: Nėra Klijai Ant Stiklo Lentelės Viršuje Buferiai, Bamperiai Dažyti Arba Fanera Ant Jūsų Stalo Viršų .Stiklo Lentelės Viršuje Plastikinius Bamperius Yra Pagaminti Iš Silicio dioksido Gelio Medžiagos ,Dėl didelio Svorio Stiklo, Minkštas Buferiai, Gali būti Absorbuojamas Į Stiklo Viršuje Pat.Šių Buferiai yra Storas ,Ypač tinka Didelio ir sunkaus Stiklo Lentelės Viršuje .3mm yra geras atstumu nuo oro cirkuliacinis Stiklo Lentelės Viršuje Siurbimo Padėklas Gali Būti Įsilieja Į Jūsų Baldai, Beveik Nematomas Po Stiklu.

1)neslidžia Stiklo Stalo Viršus Padas yra taip Pat Vadinamas Stiklo Stalo Bamperio ar Stiklas, Arba Lentelė Tarpiklis Trinkelėmis , yra visada naudojamas pagal Stiklo Viršuje, Kad Judėjimo Kontrolės Stiklo Daugelio Tipų Paviršių, pvz.: Medžio, Metalo Ir Plastiko .

2)Dydis:

Mažas dydis:20mm*2mm dydžio:25mm*2mm

3)Medžiaga:Minkštas Skaidrios Pvc Medžiagos,

4)Nėra Klijai ant Stiklo Stalo Padas , dėl didelio svorio, stiklas, lentelės viršuje , bamperis padėklas gali būti Absorbuojamas į stiklo viršuje Pat .

5)jūs galite pasirinkti, Didelis ar Mažas Dydis, todėl į savo reikalavimo .Jei ji yra maža kavos lentelėje arba pusė stalo , mažo dydžio, buferiai, veikia gerai , bet , jei tai yra didelis valgomojo stalo ar konsolės stalo ,Gal jums reikia Didelis vienas .

6) 20Pieces/Paketo), Savaiminio sandarinimo krepšys, lengvai atidaryti ir lengva saugoti .

Žymos: nailono pcb, bamperis stiklinis staliukas, stiklo sklendės kia, paprasto stalo pvc, sklendė silicio, lipnios vinilo bamperis, biuro stalo pvc aišku, pvc plytelių tarpiklis, plastikiniai nutekėjimo sugauti, pcb lygiosios.

Tipas Durų Fiksatoriai & Durų Arčiau
Modelio Numeris 20*2
"PASIDARYK pats" ir Reikmenys Medienos apdirbimo
spalva Aukštos Aišku

Parašyti atsiliepimą

20pcs 20*2mm,25*2mm Minkštojo PVC, skaidraus Stiklo Lentelės Viršuje Bamperis Ne Klijai Stiklo Lentelės Viršuje Stiklinimo Plastiko Bamperis Stalo Stiklo Viršų

Papildoma informacija

Kaina:€7.64

Kategorija:parduotuvės

SKU: v22384

Atsiliepimai: