1. Tampus ir contractible: Kaip pavasarį, vamzdis yra lankstus ir gali būti automatiškai grąžinamas į vietą, erdvės taupymas ir yra patogu nešiotis. 2. Didelis kietumas ir didelio tankio: senėjimo varža yra geriau nei įprasta guma ir tarnavimo laikas yra ilgas. 3. Sutirštės vamzdžių sienelių: slėgis-įrodymas, bei nuo sprogimo apsaugotą, pagamintas iš 100% aukštos fizinio pažadinti poliuretano elastomero TPU. 4. Sklandžiai ir sklandžiai: Pagamintas iš importuotų grynos medžiagos, paviršiaus trachėja yra šviesus ir ryškus, ranka jaučiasi lygi ir plokščia, neturi atplaišų, ir turi stiprią šviesos perdavimo. 5. Su " quick jungtis: pavasario vamzdis su greita jungtis, greitai ir lengvai įdėti į naudoti, lengva valdyti, lengva naudoti.

Žymos: hemi vožtuvas pavasario kompresorius įrankis, komercinių oro kompresorius, priedai, slėgio mažinimo vožtuvas oro, auto kompresoriai, žarnos, kompresoriai, žarnos, žarna, filtras yong heng kompresorius, kompresorius pavasario, oro kompresoriai, žarnos, pneumatinė žarna.

Sertifikavimo CE
Prekės Pavadinimas PXKA
Modelio Numeris PU8x5mm
Kilmės KN(Kilmės)
Tipas Trachėja

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas pristatymas PU Pavasario Oro Vamzdžių, Oro Kompresorius Oro Virvę Aukšto Slėgio Ištraukiama Žarna Spiralinė Spyruoklė Vamzdžio Diržo Jungtis

Papildoma informacija

Kaina:€4.90

Kategorija:parduotuvės

SKU: v22584

Atsiliepimai: