Dozavimas: (visi pakaitiniai)

1. Mini automobilių: 3 buteliai (vieno oro kondicionierius / dviguba garų oro kondicionierius)

2. Tarpinis automobilis: 3-4 buteliai

3. Audi Passat ir kitas B-klasės sedanas: 4-5 butelius

Pastaba: daugiau sudėtingų oro kondicionavimo sistema / ilgiau, dujotiekio, daugiau šaltnešis yra reikalinga.

Parametrai:

Medžiaga: Automobilių šaldymo

Talpa: apie 300g

Aprašymas:

1. Vasaros pilnas automobilio ledo sprogo patirties, R134a automobilių oro kondicionavimo specialios šaldymo, grynumas-iki 99.9%, gero vėsinimo, vandens ir kitų kenksmingų priemaišų, gali apsaugoti šaldymo sistemą nuo korozijos, ir nesukelia jokios žalos atmosferos ozono sluoksnis, yra tiesa, naujos kartos šaldymo.

2. Produkto efektyvumas yra stabili, naudojimo laikas yra ilgas, vėsinimo poveikis yra gera, jums vėsaus oro norite vasarą, kietas visą vasarą.

3. Be to, metodas, užpildymas iš mažo slėgio pabaigos kompresorius, šis metodas yra lėtas užpildyti, iš esmės papildyti metodas, kai šaltnešis yra nepakankamas.Operacija veiksmus: reikia pradėti automobilio, įjunkite oro kondicionierių ir tada pridėti refrigerant gas, ir sniego, skardinės yra pastatyta.

4. Visą be to, šis metodas yra saugus ir greitas, ir yra tinkama pirmą pildymo šaldymo šaldymo sistema (aušalo bakelis apverstas).

Veikimo etapai: Po siurbimo, nereikia atidaryti oro kondicionierius, tiesiogiai pridėti skystas šaltnešis iš aukšto slėgio pabaiga (aušalo bakelis vertikaliai).

Užpildykite šaltnešis iš mažo slėgio pusėje, užveskite variklį ir įjunkite oro kondicionierius (aušalo bakelis vertikaliai).

Sąrašas: Šaltnešis*1

Žymos: šaldymo priemonė, freono už šaldytuvas, šaltnešis r134a, freono r134a, dujų šaltnešis r134a, 134a šaldymo, butelis dujų šaltnešis r134a, r134a įrankis, šaltnešis r410a, šaltnešio vožtuvas.

Modelio Numeris R134a

Parašyti atsiliepimą

R134A Automobilių Automobilių Oro Kondicionavimo sistema Šaldalas Šaldymo Agentas Šaldytuvas ECO-Friendly Vandens Apsaugos Filtro keitimas

Papildoma informacija

Kaina:€8.29

Kategorija:parduotuvės

SKU: v45228

Atsiliepimai: