IR&RF Universalus Nuotolinio • Parama RF (433MHz fiksuotojo kodas) kontroliuojamų įrenginių, tokių kaip užuolaidos/atspalvių varikliu, projektorius ir šviesos jungiklį; • Remti 50,000+ IR kontroliuojamas prietaisai, tokie kaip TELEVIZORIUS, STB, DVD, Oro kondicionierius, Ventiliatorius, Vaizdo įrašymas, Garso ir daugiau. • Didelis IR duomenų bazės apie debesis, kuris apima 98% infraraudonųjų SPINDULIŲ nuotolinio valdymo funkcija ir yra nuolat atnaujinamas. • Sužinokite antkaklio, jei nėra prieinamas debesis duomenų atitikimo su tam tikrų prietaisų modelį. • Keli laikmačiai ir scenos jūsų prietaisų. • Parama išorės temperatūros ir drėgmės nustatymo kambarys, kur jį rasti. IR Universalus Nuotolinio RM4C mini • Parama 50,000+ IR kontroliuojamas prietaisai, tokie kaip TELEVIZORIUS, STB, DVD, Oro kondicionierius, Ventiliatorius, Vaizdo įrašymas, Garso ir daugiau. • Didelis IR duomenų bazės apie debesis, kuris apima 98% infraraudonųjų SPINDULIŲ nuotolinio valdymo funkcija ir yra nuolat atnaujinamas. • Sužinokite antkaklio, jei nėra prieinamas debesis duomenų atitikimo su tam tikrų prietaisų modelį. • Keli laikmačiai ir scenos jūsųprietaisai. • Parama išorės temperatūros ir drėgmės nustatymo kambarys, kur jį rasti.

BroadLink RM4 Pro

PASTABA:Dėl "Google" Asistentas uždarytas ryšio prievadai, Televizorių ir kitų pramogų prietaisus,Todėl šiuo metu RM4C mini gali tik kontroliuoti oro kondicionierius per google asistentas.Prašome atkreipti dėmesį.

PASTABA:Dėl "Google" Asistentas uždarytas ryšio prievadai, Televizorių ir kitų pramogų prietaisus,Todėl šiuo metu RM4C mini gali tik kontroliuoti oro kondicionierius per google asistentas.Prašome atkreipti dėmesį. PASTABA:Dėl "Google" Asistentas uždarytas ryšio prievadai, Televizorių ir kitų pramogų prietaisus,Todėl šiuo metu RM4C mini gali tik kontroliuoti oro kondicionierius per google asistentas.Prašome atkreipti dėmesį.

Dit yra de Nieuwste turistų van Broadlink, ook de nieuwe merk van Broadlink, genaamd "Bestcon".Deze RM4C mini yra de bijgewerkte versie van Broaldink RM mini 3. Meer krachtige į ir SPINDULIŲ kodus lt debesis.

BroadLink publiceren nieuwe merk "Bestcon, lt de "RM4C Mini" yra de eerste mini goede Intelligente IR afstandsbediening 2019 via de išmanųjį telefoną om controle oro kondicionavimo, televisies, set-top boxes, lt andere apparaten kan gemakkelijk worden gecontroleerd.

Opmerking: Dit merk yra Broadlink nieuwe merk genaamd "Bestcon", origineel uit Broadlink fabriek.Lt ook controle App van "Broadlink".

WiFI slimme controle

Gemakkelijk te gebruiken, alleen een stap aansluiting om uw huis iš kantoor Wifi, geen vartai nodig, ondersteunende Wifi 2.4 GHz, 802.11 b/g/n, 3G lt 4G netwerk

Privačių aangepaste

Voor gezond slapen, kunt u aanpassen de oro kondicionavimo statusą, tijd modus lt temperatuur, instelling hun eigen slapen temperatuur.

Afstandsbediening

Lange afstand atviru dangumi conditon, nustatyti oro kondicionavimo modus lt een klik om atidaryti TV, TV box ir pan.

Vangen alle infrarood apparaten

Compatibel susitiko infrarood apparaten: oro kondicionavimo, TV, TV keliolika, IPTV, audio, DVD projectoren, SLR fotoaparato ir kt.ondersteuning autonome leren, controle meer apparaten.

APP controle

Drie stappen om APP, het yra gemakkelijk om de temperatuur veranderen.Ondersteuning Apps voor "Android" lt "IOS".Gebruik Broadlink App, kunt u uw apparaten gabaritiniai lt altijd

Žymos: broadlink rm 4 pro, broadlink mini rm4, plytelių dalykėlių, kamera broadlink, projektorius smart stiklo, h96max 4k, fiil t1 lite, fiil, broadlink, ax3 huawei.

Įėjimo įtampa 5V
RM4C MINI IR
Kilmės KN(Kilmės)
Suderinamas Alexa, Google " Asistentas
Komunikacijos Wi-Fi 802.11 b/g/n(2.4 GHz )
Valdymo Kanalai 12 Kanalų, & Iki
Masto 1
Savybės Lizdas
Valstybės Surinkimo Ready-to-Go
Parama iOS 9.0/Android 4.0 ir aukščiau
Centrinis Dažnis 38khz
Gyro Universalus nuotolinio valdymo
Sertifikavimo ROHS
RM4 Pro IR+RF
Modelio Numeris RM4 pro/RM4C mini
Prekės Pavadinimas broadlink
Maksimalus Greitis Tv
Įėjimo srovė 1000mA

Parašyti atsiliepimą

2020 Broadlink RM4 pro/con RM4C mini Universele IR RF Afstandsbediening Compatibel Alexa, Google " assistent Voor AC

Papildoma informacija

Kaina:€12.67

Kategorija:parduotuvės

SKU: v720

Atsiliepimai: