Pokyčiai-tai gyvenimo dalis: "kartais atrodo bauginantis, kiti laikai, įdomi.Su Butterfly "Oracle" Korteles Gyvenimo Pokyčius,Doreen Virtue padės jums valdyti ir suprasti, bet pokyčių, kuriuos patiria.Kiekvieną 44 kortelės savybes spalvingas drugelis ir gėlių įvaizdį . . .nes kas geriau nei jie, sparnuotas būtybes, ir žydinčių pumpurai įrodyti, palaiminimus, siūloma pertvarka?Pridedamas vadovas parodys jums, kaip suteikti sau ir kitiems "Gyvenimo-Keisti Skaitymo." Temų per realius uždavinius, pavyzdžiui, senėjimo, kintančios karjerą, santykius, perėjimai, juda, gyvenimo būdo pakeitimai, ir daugiau.Šio denio gali būti naudojamas kartu su Doreen kitos korteles tais atvejais, kai savo skaitymo poreikiai, konkrečiai dėmesio pasikeitus.

pastaba:instrukcija yra PDF failas.Prašome nuskenuokite QR kodą į langelį su mobiliuoju telefonu.Instrukcijų knygą galima skaityti ir atsisiųsti internetu.Taip pat galite spausdinti jį.Tai yra priežastis, kodėl mūsų produktai yra pigūs, bet mes daugiausia padaryti gerą darbo kokybę korteles. Spalva kortelė yra realus storis yra labai storas, tvirtas ir patvarus, ir ji negali būti raukšlėta daug kartų, linkiu jums malonu naudoti!ačiū!

Žymos: tarot denio de, rinkinys moterims, slaptasis marškinėliai, aleister crowley, žaidimas dixit, granulių, tarot denio, taro, raganavimas knygų parduotuvė, kortelės pasveikinti.

Modelio Numeris Drugelis Oracle Korteles Gyvenimo Pokyčiai

Parašyti atsiliepimą

Drugelis Oracle Korteles Gyvenimo Pokyčius, 44 Kortų ir Vadovas Slaptasis Būrimą Knygų Rinkiniai Pradedantiesiems Doreen Virtue

Papildoma informacija

Kaina:€4.24

SKU: v88215

Atsiliepimai: